Якщо у Вас дозріла оригінальна ідея або Ви хочете реалізувати вишукане дизайнерське рішення, то наші спеціалісти зі склодизайну із задоволенням проконсультують Вас з будь-якого питання та розроблять ексклюзивний дизайн-проект.

CRYSTAL GLASS пропонує широкий вибір обробки скла та дзеркал, адже саме яскравий декор цих елементів інтер'єру зробить Ваш будинок чи офіс затишним, барвистим, справді креативним та неповторним.

Ми дбаємо про своїх клієнтів та пропонуємо гнучку систему знижок та індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Товары и услуги

При виборі зображення на сайті або за друкованим каталогом, Ви бачите картинку в маленькому масштабі, тому, коли отримуєте готовий виріб, наприклад двері шафи-купе це зображення буде збільшено в десятки разів відносно вашого зображення в каталозі.

На маленькому зображенні в каталозі неможливо розгледіти багато деталей оригінального зображення, наприклад, ворсинки на тканині, фокусування фото тощо.

SWAROVSKI - це кришталеве ім'я, яке пестить слух будь-якої модниці, - має відношення не тільки до світу краси. Неповторні кристали Swarovski сьогодні все частіше використовують у декоруванні інтер'єру, меблів та освітлювальних приладах, навіть при виготовленні сантехніки. І це зрозуміло, бо прагнення блиску і розкоші в людині незнищенне. А кришталеві стрази Swarovski на піку популярності вже понад сто років.

Камни SWAROVSKI на стекле

Фацетовані скляні елементи (фацети, bevel, бевелси) виготовляються з 5 мм плоского скла з фацетованою (знятою під кутом) кромкою. Тонка зовнішня кромка дозволяє чудово з'єднувати бевелси (bevels) зі свинцевою вітражною стрічкою і кольоровою вітражною плівкою, що самоклеїться.

Бевелсы

Розпис по склу  на сьогодні є одним з найпопулярніших методів оформлення будь-якого інтер'єру. Роботи виходять у стилі вітражного розпису, є барвистими, кольоровими. І основним є передача дрібних деталей, що робить справді справжніми художніми творами. Враховуючи багаторічний досвід декору інтер'єрів, наші роботи чудово доповнюють та посилюють акценти в дизайні.

Художественная роспись

Алмазне гравірування – це процес нанесення малюнка, орнаменту за допомогою ліній тригранного перерізу. Малюнок на скло наноситься методом фрезерування на гравірувальному центрі. Наша компанія виконує замовлення на гравірування на склі або дзеркалі, використовуючи при цьому італійське обладнання. Як матеріал використовується безбарвне, матоване, тоноване скло та різні види дзеркала. Ми можемо виконати замовлення за Вашим ескізом або запропонувати готовий малюнок із нашого каталогу.

Алмазная гравировка стекла и зеркал

Щоб додати Вашому інтер'єру додаткову розкіш та унікальність, ви можете замовити у нас дзеркальну плитку. Дзеркальна плитка може бути виготовлена ​​із дзеркала будь-якого кольору, а алмазні грані по периметру плитки змусять сяяти будь-який простір. Будь-яка дзеркальна поверхня візуально «збільшує» приміщення, що дуже актуально для маленьких кімнат. Дзеркальна плитка не складна в монтажі, екологічна та чудово поєднується з будь-якими оздоблювальними матеріалами. Крім традиційного полірування краю дзеркал, великий попит має нанесення фацета на дзеркало. Фацет - один із видів обробки дзеркал.

зеркальная плитка

Заливні вітражі знайшли широке поширення у виробників меблів. Міжкімнатні двері, дверцята шаф і шафок, що мають у своєму складі скло, підходять для використання заливного вітража. Процес виготовлення має такий вигляд. Контур деталей вітража описується густою фарбою. В результаті, кожна область, що імітує деталь, отримує невисокий бортик. Заливний вітраж може виконуватися як за допомогою спеціальних верстатів, так і вручну.

Такий вітраж може бути виконаний як на прозорому, так і сатиновому склі. Оригінально виглядає на дзеркалі.

Заливной витраж

Виготовляється плівковий вітраж методом приклеювання плівок, яка імітує натуральне вітражне скло та декоративних смужок, що імітують металевий профіль або пайку натурального вітража.

Якість вітражних плівок може бути фактурною і гладкою, прозорою, напівпрозорою і повністю непрозорою. Такі плівки не вицвітають з часом, хоча не можуть зрівнятися з вітражним склом за стійкістю до механічних пошкоджень. У плівкових вітражах можуть бути використані декоративні елементи (фьюзинг) і фацетні елементи.

Пленочный витраж

Пожвавити інтер'єр та заграти різними фарбами допоможе художнє фарбування скла та дзеркал.

Ця унікальна технологія дозволяє нанести на скляну поверхню практично будь-який відтінок кольору, що не можна отримати від звичайного тонованого скла та дозволяє ідеально вписати виріб у будь-який інтер'єр.

Художественная покраска

Кожна людина хоче зробити свій будинок красивим і неповторним. Просто та доступно зробити це, використовуючи декоративне скло. Звичайно, глянсове і рівне скло красиве саме по собі, але його декоративний ефект можна посилити, використовуючи контраст блискучих та матових поверхонь. Раніше матове скло робили вручну: на нього насипали дрібний пісок та круговими рухами за допомогою важкої плити створювали необхідну шорсткість поверхні скла. Сьогодні скло матується за допомогою струменя повітря з піском під великим тиском, тому даний вид обробки і отримав назву «піскоструминний».

Покладаючись на багаторічний досвід у галузі художнього декорування скла та дзеркал, ми можемо запропонувати Вам безліч різних малюнків з каталогу.

Пескоструй

 

Фотодрук для шаф купе

Фотодрук полягає в нанесенні зображень на поверхню таких матеріалів, як скло, дзеркало та полотно. Вироби з фотодруком широко використовуються в меблевій індустрії та дизайні інтер'єрів поряд з традиційною піскоструминною обробкою для виготовлення таких виробів, як:

  • фасади для шаф-купе;
  • кухонні фартухи;
  • скляні вставки тощо
Фотопечать для шкафов купе

Ультрафіолетове склеювання — це сучасна технологія склеювання світлопрозорих конструкцій з листового скла. Спеціальний клей під впливом ультрафіолетових променів полімеризується, утворюючи міцну сполуку «скло-скло» або «скло-метал».

Застосування технології УФ-склейки дозволяє виготовляти вироби зі скла, що використовуються при виробництві меблів, елементів інтер'єру, торговельно-виставкового обладнання, що відповідають сучасним стандартам якості та міцності.
УФ склеювання скла дозволяє виготовити практично будь-які меблі зі скла:

Уф-склейка

Загартоване скло являє собою листове скло, яке піддається спеціальній термічній обробці: розігріте і швидко охолоджене до кімнатної температури за допомогою повітря, що надходить із системи повітродувок під великим тиском, - з метою створення заданого розподілу напруги за обсягом скла. Така обробка дозволяє збільшити міцність скла на удар у 5 – 10 разів, на вигин – у 2 – 3 рази. Термостійкість зростає у 3 – 4 рази.

Закалка стекла

Компанія CRYSTAL GLASS виробляє гнуте скло способом молірування або фьюзинга (від лат. mollio - роблю м'яким, плавлю, від mollis - м'який), метод формування скла, заснований на здатності розігрітої до пластичного стану скляної маси деформуватися під дією власної ваги або спеціальних пресів. Процес нагадує звичайне загартування, проте скло після виходу з нагрівальної секції потрапляє в загальну секцію, де протягом короткого часу плоске скло згинається формуючими роликами або під власною вагою.

Гнутое стекло

Фацет - це обробка кромки з лицьового боку скла та дзеркала шляхом зрізу та поліровки його під кутом від 0 до 45 градусів. Можлива ширина фацету до 40 мм. Дзеркал з фацетом по периметру надасть вашому інтер'єру вишуканості, оскільки відображення та заломлення світла фацетом при певних кутах зору створює блиск.

Фацет

Отвори в склі, дзеркалі необхідні для використання фурнітури при виготовленні скляних дверей, деталей скляних меблів, вітрин, торгового обладнання, при установці дзеркал, скла. Скло та дзеркало - це крихкий твердий матеріал.

свердління отворів у склі, дзеркалі – дуже відповідальна технологічна операція. Діаметр отворів від 4 до 65 мм та більше.

Сверление отверстий

Єврокромка (обробка торців). Вона може бути прямолінійна та фігурна. Єврокромка широко використовується в меблевому виробництві, при виготовленні стільниць, поличок, перегородок, сходів, дверей.

Еврокромка

Різання скла товщиною від 3 до 10 мм (триплекс - 6 мм) виконується як за допомогою обладнання так і вручну.

Різання може здійснюватися за картами розкрою (кресленнями) або шаблонами, залежно від складності різання (прямолінійний різ, складна форма). Шаблони та карти розкрою замовники можуть намалювати самі, або скористатися послугами спеціалістів підприємства.

Резка стекла

Дзеркала діляться на безбарвні, кольорові та матові.

Для виробництва кольорових дзеркал використовують тоноване в масі скло або кольоровий шар, що відбиває. Найбільш популярна колірна гама дзеркал включає бронзовий, сірий, золотий, блакитний, смарагдовий відтінки. На піку популярності використання в інтер'єрі зістарених дзеркал. Товщина – 4мм.

Зеркало бронза

Сторінки