Бевелси (Bevel)

Фацетовані скляні елементи (фацети, bevel, бевелси) виготовляються з 5 мм плоского скла з фацетованою (знятою під кутом) кромкою. Тонка зовнішня кромка дозволяє чудово з'єднувати бевелси (bevels) зі свинцевою вітражною стрічкою і кольоровою вітражною плівкою, що самоклеїться.

Бевелс може складатися з одного шматочка скла і бути простою формою, а може бути складною комбінацією фігурок, які перетворюють звичайне скло на красивий і оригінальний малюнок. Форми та комбінації бевелсів налічують сотні різновидів, від найпростіших квадратів до складних комплектних виробів, що складаються з безлічі різних як прямолінійних, так і криволінійних фігур.

З'єднання бевелс-елементів з основним склом виконується за допомогою УФ клею, зміцненим ультрафіолетовими променями за допомогою ультрафіолетової лампи

Кришталеві елементи дуже добре поєднуються з іншими технологіями: з художнім матуванням, художнім розписом, та ін.

Способів використання бевелсів - це нанесення елементів на скло або дзеркало (двері зі склом, шафи купе, скляні фасади, склопакети, кухонні фасади, дзеркала в передпокій і т. д.). Використання бевелів надає скляним дверям і перегородкам, скляним фасадам для шаф-купе напрочуд чудовий декоративний ефект, що створює відчуття тривимірного зображення.

Бевелсы
Бевелсы