Дзеркальна плитка

Щоб додати Вашому інтер'єру додаткову розкіш та унікальність, ви можете замовити у нас дзеркальну плитку. Дзеркальна плитка може бути виготовлена ​​із дзеркала будь-якого кольору, а алмазні грані по периметру плитки змусять сяяти будь-який простір. Будь-яка дзеркальна поверхня візуально «збільшує» приміщення, що дуже актуально для маленьких кімнат. Дзеркальна плитка не складна в монтажі, екологічна та чудово поєднується з будь-якими оздоблювальними матеріалами. Крім традиційного полірування краю дзеркал, великий попит має нанесення фацета на дзеркало. Фацет - один із видів обробки дзеркал. Фацет надасть дзеркалам закінченого вигляду, що грає алмазними гранями і чудово впишеться в класичний інтер'єр. У нас Ви можете замовити дзеркало будь-якого розміру з фацетом.

Позитивні якості дзеркальної плитки

Надійність фіксації
Використовуючи сучасний клей та грамотну технологію укладання, ви можете бути впевнені у міцності закріплення на стіні свого дзеркального панно. Відокремлювати приклеєну плитку від стіни доведеться лише за допомогою інструментів.

Декоративність
Дзеркальна плитка виглядає дорого та стильно у будь-якому інтер'єрі. Навіть при бюджетному ремонті вона виглядатиме цікаво, і в жодному разі не створить враження, що господарі вирішили заощадити на оздоблювальних матеріалах. У той же час її універсальність дозволяє дзеркальній плитці чудово поєднується і з традиційно розкішним деревом та натуральним каменем.

Розмаїття форм, кольорів та розмірів
Традиційна плитка має форму квадрата та «сріблястий» відтінок поверхні. Ми виготовимо для Вас плитку будь-якого розміру з використанням малюнку, що Вам сподобався.

Здатність до візуального розширення простору
Матеріал із дзеркальною поверхнею візуально «витягує» приміщення. Ця перевага особливо має значення при оформленні типових ванних кімнат, які зазвичай відрізняються вкрай малими розмірами. Звичайний кахель посилить враження глухих стін, а дзеркало допоможе усунути гнітючу атмосферу замкнутого приміщення.

Можливість усунення дефектів приміщення
Обшивши дзеркальною плиткою частини стін або ніші, що невдало виступають, ви отримаєте не тільки шанс прикрити «нестачу» кімнати, але і прекрасний елемент декору. Таким чином, абсолютно непотрібна деталь приміщення з легкістю перетворюється на візуальний акцент всього інтер'єру.

Композитна структура
За рахунок того, що дзеркальне панно складається з окремих елементів, це дозволяє збільшити його довговічність та полегшити ремонтні роботи. Порівняйте таке панно із цільним дзеркалом. Припустимо, ви зіпсували або зруйнували крихку дзеркальну поверхню. Дзеркало в такому випадку вирушить на смітник, а ось пошкоджену плитку можна замінити, не порушуючи загальну композицію.

зеркальная плитка
зеркальная плитка на кухне
зеркальная плитка пано
зеркальная плитка в спальне
зеркальная плитка в ванной
Категорія: