Фотодрук

Фотодрук для шаф купе

Фотодрук полягає в нанесенні зображень на поверхню таких матеріалів, як скло, дзеркало та полотно. Вироби з фотодруком широко використовуються в меблевій індустрії та дизайні інтер'єрів поряд з традиційною піскоструминною обробкою для виготовлення таких виробів, як:

  • фасади для шаф-купе;
  • кухонні фартухи;
  • скляні вставки тощо

В каталозі є величезна кількість професійних фотографій для нанесення на фасади шаф-купе. Ви також можете самостійно підібрати фотографію, що сподобалася, наприклад, на сайті http://www.shutterstock.com

Скло з фотодруком - найпопулярніший вид матеріал для виготовлення фотофасадів.

Він знаходить своє застосування  при виробництві шаф-купе та кухонних гарнітурів.

Які ж основні переваги використання скла з фотодруком? По-перше, варто відзначити високі естетичні якості повнокольорового зображення, надрукованого на склі. Друк повнокольорового зображення виготовляється на прозорій плівці. Потім плівка клеїться на скло. Готове зображення захищають додатковою плівкою. В результаті фотодрук знаходиться між склом та захисною плівкою.  Таким чином, поверхня фотофасаду залишається глянсовою. Її можна мити, не побоюючись за збереження зображення. Отже, другий плюс друку на склі – стійкість до зовнішніх впливів.

Особливо хотілося б відзначити такий напрямок у виробництві фотофасадів, як друк на матованому склі. Кольори малюнку стають м'якшими, набувають пастельних тонів.


Фотодрук для стінових панелей (СКІНАЛІ)

Кухонний фартух зі скла — чудова альтернатива керамічній плитці, мозаїці, МДФ, ламінату та штучному каменю. Що потрібно знати, щоб правильно замовити гарний скляний фартух, який прослужить вам довгі роки?

Плюси та мінуси фартухів зі скла

  • Скло - відносно недорогий і практичний матеріал. Один з найбільш екологічних та гігієнічних. Він не боїться вологи та пари, не вбирає бруд та жир, легко миється та виглядає неймовірно ефектно.
  • Фартух зі скла — ексклюзивне оздоблення, яке зробить вашу кухню унікальною. Скло можна підібрати до сучасного кухонного гарнітуру будь-якого кольору.
  • Скляний фартух дуже хороший для тісної та маленької кухні. Відбиваючи навколишні предмети, він візуально розширює простір.
  • У порівнянні з укладанням керамічної плитки монтаж фартуха зі скла – дуже швидка та чиста робота. За бажання її можна зробити самостійно.

Безумовно, у скла є і мінуси.

  • Скляний фартух з фотодруком коштує недешево.
  • Скляні панелі більш крихкі, ніж штучний камінь, МДФ, ламінат та мозаїка. Однак якщо використовувати як фартух загартоване скло, ймовірність випадково розбити його під час користування кухнею близька до нуля.
  • Згодом на скляному фартуху можуть з'явитися подряпини. Але тільки в тому випадку, якщо постійно мити його твердими чи гострими предметами.

Деякі побоюються, що на блискучій поверхні скла будуть надто помітні краплі води та жиру, пил, відбитки пальців. Однак, за відгуками тих, хто вже має такий фартух на кухні, слідів на ньому залишається не більше, ніж на інших поверхнях. Наприклад, на тій самій керамічній плитці.

Після того, як фартух із загартованого скла буде виготовлений, у ньому неможливо вирізати додаткові отвори, наприклад, під додаткову розетку. Продумати, де будуть отвори для розеток, рейлінгів та кріплення, необхідно заздалегідь до гартування скла.

У каталозі надано величезну кількість професійних фотографій для нанесення