Художня обробка

Розпис по склу  на сьогодні є одним з найпопулярніших методів оформлення будь-якого інтер'єру. Роботи виходять у стилі вітражного розпису, є барвистими, кольоровими. І основним є передача дрібних деталей, що робить справді справжніми художніми творами. Враховуючи багаторічний досвід декору інтер'єрів, наші роботи чудово доповнюють та посилюють акценти в дизайні.

Художественная роспись

Алмазне гравірування – це процес нанесення малюнка, орнаменту за допомогою ліній тригранного перерізу. Малюнок на скло наноситься методом фрезерування на гравірувальному центрі. Наша компанія виконує замовлення на гравірування на склі або дзеркалі, використовуючи при цьому італійське обладнання. Як матеріал використовується безбарвне, матоване, тоноване скло та різні види дзеркала. Ми можемо виконати замовлення за Вашим ескізом або запропонувати готовий малюнок із нашого каталогу.

Алмазная гравировка стекла и зеркал

Щоб додати Вашому інтер'єру додаткову розкіш та унікальність, ви можете замовити у нас дзеркальну плитку. Дзеркальна плитка може бути виготовлена ​​із дзеркала будь-якого кольору, а алмазні грані по периметру плитки змусять сяяти будь-який простір. Будь-яка дзеркальна поверхня візуально «збільшує» приміщення, що дуже актуально для маленьких кімнат. Дзеркальна плитка не складна в монтажі, екологічна та чудово поєднується з будь-якими оздоблювальними матеріалами. Крім традиційного полірування краю дзеркал, великий попит має нанесення фацета на дзеркало. Фацет - один із видів обробки дзеркал.

зеркальная плитка

Заливні вітражі знайшли широке поширення у виробників меблів. Міжкімнатні двері, дверцята шаф і шафок, що мають у своєму складі скло, підходять для використання заливного вітража. Процес виготовлення має такий вигляд. Контур деталей вітража описується густою фарбою. В результаті, кожна область, що імітує деталь, отримує невисокий бортик. Заливний вітраж може виконуватися як за допомогою спеціальних верстатів, так і вручну.

Такий вітраж може бути виконаний як на прозорому, так і сатиновому склі. Оригінально виглядає на дзеркалі.

Заливной витраж

Виготовляється плівковий вітраж методом приклеювання плівок, яка імітує натуральне вітражне скло та декоративних смужок, що імітують металевий профіль або пайку натурального вітража.

Якість вітражних плівок може бути фактурною і гладкою, прозорою, напівпрозорою і повністю непрозорою. Такі плівки не вицвітають з часом, хоча не можуть зрівнятися з вітражним склом за стійкістю до механічних пошкоджень. У плівкових вітражах можуть бути використані декоративні елементи (фьюзинг) і фацетні елементи.

Пленочный витраж

Пожвавити інтер'єр та заграти різними фарбами допоможе художнє фарбування скла та дзеркал.

Ця унікальна технологія дозволяє нанести на скляну поверхню практично будь-який відтінок кольору, що не можна отримати від звичайного тонованого скла та дозволяє ідеально вписати виріб у будь-який інтер'єр.

Художественная покраска

Кожна людина хоче зробити свій будинок красивим і неповторним. Просто та доступно зробити це, використовуючи декоративне скло. Звичайно, глянсове і рівне скло красиве саме по собі, але його декоративний ефект можна посилити, використовуючи контраст блискучих та матових поверхонь. Раніше матове скло робили вручну: на нього насипали дрібний пісок та круговими рухами за допомогою важкої плити створювали необхідну шорсткість поверхні скла. Сьогодні скло матується за допомогою струменя повітря з піском під великим тиском, тому даний вид обробки і отримав назву «піскоструминний».

Покладаючись на багаторічний досвід у галузі художнього декорування скла та дзеркал, ми можемо запропонувати Вам безліч різних малюнків з каталогу.

Пескоструй

 

Фотодрук для шаф купе

Фотодрук полягає в нанесенні зображень на поверхню таких матеріалів, як скло, дзеркало та полотно. Вироби з фотодруком широко використовуються в меблевій індустрії та дизайні інтер'єрів поряд з традиційною піскоструминною обробкою для виготовлення таких виробів, як:

  • фасади для шаф-купе;
  • кухонні фартухи;
  • скляні вставки тощо
Фотопечать для шкафов купе