Художнє матування скла та дзеркал

Кожна людина хоче зробити свій будинок красивим і неповторним. Просто та доступно зробити це, використовуючи декоративне скло. Звичайно, глянсове і рівне скло красиве саме по собі, але його декоративний ефект можна посилити, використовуючи контраст блискучих та матових поверхонь. Раніше матове скло робили вручну: на нього насипали дрібний пісок та круговими рухами за допомогою важкої плити створювали необхідну шорсткість поверхні скла. Сьогодні скло матується за допомогою струменя повітря з піском під великим тиском, тому даний вид обробки і отримав назву «піскоструминний».

Покладаючись на багаторічний досвід у галузі художнього декорування скла та дзеркал, ми можемо запропонувати Вам безліч різних малюнків з каталогу.

Оригінально виглядають малюнки на дзеркалах, як з боку амальгами (дзеркальне покриття), так і з боку скла. У першому варіанті в місцях обробки струмінь піску видаляє амальгаму, і на склі утворюється матова поверхня. Під час другого варіанта малюнок наноситься з боку скла і відображається в дзеркалі, таким чином посилюється художній ефект.

Для піскоструминної композиції може стати навіть графіка з книги, орнамент шпалер або декор плитки.

Дзеркало або скло з художнім матуванням може бути додатково декороване бевелсами (фацетні елементи), елементами фьюзингу або стразами swarovski.< /p>

Більш того, для посилення виразності скляного виробу ми можемо поєднати на одному полотні кілька технік. Наприклад, техніка художнього матування може вдало комбінуватися з гравіюванням, технікою плівкового вітража, або малюнок може бути частково або повністю фарбований у будь-який колір із палітри кольорів RAL.

Наші дизайнери із задоволенням допоможуть Вам у виборі малюнка, техніки виконання та способу декорування вашого виробу.

Пескоструй
Категорія: