НА ЩО ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ФОТОДРУКУ

При виборі зображення на сайті або за друкованим каталогом, Ви бачите картинку в маленькому масштабі, тому, коли отримуєте готовий виріб, наприклад двері шафи-купе це зображення буде збільшено в десятки разів відносно вашого зображення в каталозі.

На маленькому зображенні в каталозі неможливо розгледіти багато деталей оригінального зображення, наприклад, ворсинки на тканині, фокусування фото тощо.

>

ВЕКТОРНІ ТА РАСТРОВІ ЗОБРАЖЕННЯ

У каталозі представлені растрові зображення (фотографії) та векторні (намальовані у програмах) ілюстрації.

>

Переваги векторних зображень перед растровими фотографіями:

- Чіткість ліній, якість малюнка найвища;
- Можливість видаляти елементи, міняти тощо;
- Можливість зміни кольорів (за заданою палітрою).

Переваги растрових фотографій перед векторними зображеннями:

- Висока реалістичність зображення;
- На растровому зображенні може бути зображено все, що завгодно: як знімок з фотокамери, так і намальоване на комп'ютері зображення;
- Можливість створити зображення будь-якої складності – з величезною кількістю деталей та широкою кольоровою гамою.

Увага! При дуже великих розмірах будь-яка растрова фотографія потягнеться і при близькому розгляді буде трохи розмитою, при необхідності чітких ліній - необхідно підбирати векторні малюнки.

ВИДИ СКЛА ДЛЯ НАНЕСЕННЯ ФОТОДРУКУ

Звичайне скло – має зелений або блакитний відтінок. При цьому чим більша товщина, тим інтенсивніший відтінок.

Надпрозоре скло (Діамант) є прозорим і не має жодних відтінків.

Увага! У реальному виробі можливі розбіжності по кольорах у зв'язку з різним кольором моніторів, а також природним зеленим відтінком звичайного скла. Ми пропонуємо надпрозоре скло, яке у випадку зі світлими тонами зображення допомагає уникнути зеленого відтінку звичайного скла.

ПРИЙОМ ПРОДУКЦІЇ І ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ

Видимими дефектами вважаються різні сторонні включення, бульбашки, порошинки тощо, які помітні поглядом з відстані 1м при нормальному денному або штучному освітленні. Дефекти, які виявляються лише при розгляді на просвіт, видимими при експлуатації виробу не вважаються і як дефект не приймаються. Якщо виріб буде експлуатуватися із застосуванням підсвічування із задньої сторони, це повинно обумовлюватись Замовником при оформленні замовлення як додаткова вимога до якості.