Обробка

Ультрафіолетове склеювання — це сучасна технологія склеювання світлопрозорих конструкцій з листового скла. Спеціальний клей під впливом ультрафіолетових променів полімеризується, утворюючи міцну сполуку «скло-скло» або «скло-метал».

Застосування технології УФ-склейки дозволяє виготовляти вироби зі скла, що використовуються при виробництві меблів, елементів інтер'єру, торговельно-виставкового обладнання, що відповідають сучасним стандартам якості та міцності.
УФ склеювання скла дозволяє виготовити практично будь-які меблі зі скла:

Уф-склейка

Загартоване скло являє собою листове скло, яке піддається спеціальній термічній обробці: розігріте і швидко охолоджене до кімнатної температури за допомогою повітря, що надходить із системи повітродувок під великим тиском, - з метою створення заданого розподілу напруги за обсягом скла. Така обробка дозволяє збільшити міцність скла на удар у 5 – 10 разів, на вигин – у 2 – 3 рази. Термостійкість зростає у 3 – 4 рази.

Закалка стекла

Компанія CRYSTAL GLASS виробляє гнуте скло способом молірування або фьюзинга (від лат. mollio - роблю м'яким, плавлю, від mollis - м'який), метод формування скла, заснований на здатності розігрітої до пластичного стану скляної маси деформуватися під дією власної ваги або спеціальних пресів. Процес нагадує звичайне загартування, проте скло після виходу з нагрівальної секції потрапляє в загальну секцію, де протягом короткого часу плоске скло згинається формуючими роликами або під власною вагою.

Гнутое стекло

Фацет - це обробка кромки з лицьового боку скла та дзеркала шляхом зрізу та поліровки його під кутом від 0 до 45 градусів. Можлива ширина фацету до 40 мм. Дзеркал з фацетом по периметру надасть вашому інтер'єру вишуканості, оскільки відображення та заломлення світла фацетом при певних кутах зору створює блиск.

Фацет

Отвори в склі, дзеркалі необхідні для використання фурнітури при виготовленні скляних дверей, деталей скляних меблів, вітрин, торгового обладнання, при установці дзеркал, скла. Скло та дзеркало - це крихкий твердий матеріал.

свердління отворів у склі, дзеркалі – дуже відповідальна технологічна операція. Діаметр отворів від 4 до 65 мм та більше.

Сверление отверстий

Єврокромка (обробка торців). Вона може бути прямолінійна та фігурна. Єврокромка широко використовується в меблевому виробництві, при виготовленні стільниць, поличок, перегородок, сходів, дверей.

Еврокромка

Різання скла товщиною від 3 до 10 мм (триплекс - 6 мм) виконується як за допомогою обладнання так і вручну.

Різання може здійснюватися за картами розкрою (кресленнями) або шаблонами, залежно від складності різання (прямолінійний різ, складна форма). Шаблони та карти розкрою замовники можуть намалювати самі, або скористатися послугами спеціалістів підприємства.

Резка стекла