Пуслуги

Якщо у Вас дозріла оригінальна ідея або Ви хочете реалізувати вишукане дизайнерське рішення, то наші спеціалісти зі склодизайну із задоволенням проконсультують Вас з будь-якого питання та розроблять ексклюзивний дизайн-проект.

CRYSTAL GLASS пропонує широкий вибір обробки скла та дзеркал, адже саме яскравий декор цих елементів інтер'єру зробить Ваш будинок чи офіс затишним, барвистим, справді креативним та неповторним.

Ми дбаємо про своїх клієнтів та пропонуємо гнучку систему знижок та індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Наше основне завдання - надати максимум вибору послуг для задоволення бажань клієнтів. Забезпечити якісне та своєчасне виконання замовлення. Ми працюємо для втілення Ваших ідей!

Основними напрямками нашої діяльності є:

Склодзеркальне виробництво:

·       роздрібний продаж скла та дзеркал

·       всі види обробки скла та дзеркал (порізка, свердління отворів, єврокромка, фацет, уф-склеювання, молювання (гнуття), загартування, триплексація)

Виробництво художніх фасадів:

·       художнє матування

·       фарбування

·       фотодрук

·       вітражі

·       художній розпис

·       гравіювання

·       ефект «морозко»

Декоративні елементи:

·       фьюзинг

·       бевелси

·       кристали Swarovski

Наша робота – відображення Вашої індивідуальності. Ми наповнимо Ваш інтер'єр відчуттям радості, легкості, кольору та світла, яке дає такий матеріал, як скло. Звернувшись до нас, Ви не будете обмежені колірною гамою та стандартними рішеннями, ми зробимо все можливе, щоб Ваш інтер'єр став казкою зі скла та дзеркала.