Скло

Триплекс, або ж як його ще називають, ламіноване скло - це два шари звичайного скла, які з'єднані між собою спеціальною полімерною плівкою. При розбиванні це скло тріскається, але не розсипається.

Триплекс має високі показники пропускання світла. Крім того скло триплекс характеризується підвищеною міцністю та стійкістю до зовнішніх умов.

Триплекс

Це кольорове скло, одна із сторін якого покрита рівним шаром фарби. Поверхня скла спеціально обробляється задля досягнення найкращого зчеплення з лаком. Кольорове покриття спільно зі склом забезпечують поширення м'якого та рівного сонячного світла. Знаходить своє застосування для дизайну інтер'єрів, включаючи офіси, ресторани, торговельні приміщення, бутіки, використовуючи в меблях, розсувних системах для шаф купе.

Лакобель

Скло візерунчасте (декоративне, рифлене) - скло, з одного боку якого випресований візерунок. Застосовується для скління вікон та дверей з небажаною прозорістю при збереженні оптимальної світлопроникності, а також при декоративному приміщень із приглушеною прозорістю. Може бути як кольоровим, і безбарвним. 

Не рекомендується застосовувати візерункове скло у приміщеннях з великою кількістю пилу, кіптяви тощо.

узорчатое

Тоноване скло (Tinted glass) – це кольорове прозоре флоат-скло, тоноване з додавання під час розплавлення скломаси оксидів металів. Залежно від товщини скла ми отримаємо вищий або нижчий рівень поглинання сонячних променів. Світло, що проходить крізь тоноване скло має м'якіші відтінки.

Застосування тонованого скла:

  • скління вітрин, вікон та дверей;
  • виробництво склопакетів;
  • цільноскляні фасади;
  • міжкімнатні перегородки;
  • меблі зі скла, стільниці, полички та двері.

Скло надпрозоре - має покращені оптичні характеристики, в порівнянні зі звичайним флоат-склом, яке має зеленуватий відтінок. Оптична якість цього скла проявляється при покритті його пастельною або білою фарбою, при художньому матуванні або фотодрукові.

Стекло сверхпрозрачное (Optiwhite)