Скло віконне, вітринне

Вітринне скло: продаж, заміна, встановлення

Жоден магазин, кафе та інші подібні підприємства не можуть обійтися без вітрин. Ця частина інтер'єру служить не лише полицею для товарів, але й часто з нього виготовляють вікна у розмір всього приміщення.

Вітринне скло виготовляється з листів великого розміру, тому інколи його дуже складно встановити. Матеріал має бути повністю прозорим та міцним, а товщина виробу становить 6-12 мм. Для вітрини, що виходить на вулицю, використовується загартоване скло, яке не боїться ударів та пошкоджень. Щоб при пошкодженнях скло не поранило відвідувачів, необхідно, щоб вітрина була покрита спеціальною плівкою, яка затримає уламки на поверхні.

У нашій компанії ви зможете купити вітринне скло будь-якої товщини та розміру. Ми маємо власне виробництво і ми зможемо виконати будь-який обсяг роботи.

Компанія CRYSTAL GASS здійснює заміну вітринного скла

Скляна вітрина може бути у вигляді прилавка для товарів у магазині, стелажу чи вікна у магазин чи кафе. Для оформлення вітрини необхідно використовувати якісну та надійну фурнітуру для скла та замки. Важливу роль грає і встановлення обладнання. Цю роботу повинен проводити лише професіонал, який знає всі тонкощі пристосування.

Часто вітрини повинні витримувати великі навантаження, тому при найменшому пошкодженні повинна бути заміна вітринного скла. Вітрина є важливою частиною декору приміщення. Скло добре пропускає світло і відбиває його. Прилавок можна доповнити підсвічуванням та дзеркалом із заднього боку, щоб відвідувач зміг побачити товар із заднього боку.

Дізнайтесь ціну та зробіть своє замовлення на вітринне скло за тел.: 067-239-31-04

Ціна вітринного скла залежить від його міцності, тому не варто заощаджувати на таких важливих елементах. Дізнатись скільки коштує вітринне скло ви зможете на нашому сайті, написавши нам на електронну скриньку, з проханням розрахувати замовлення, або зателефонувавши нам по телефону.

Наша майстерня пропонує послуги з виробництва та встановлення вітрини, і ви можете бути впевнені: виріб буде радувати вас та ваших відвідувачів довгі роки!

Вага скла.

Важливу роль для якісного монтажу, підбору фурнітури та розрахунку відіграє вага скла.

Таблицею ваги 1 квадратного метра скла щодо його товщини
Товщина скла (мм)
Вага 1 м. кв. (кг)

3 мм

7,5 кг.
4 мм
10 кг.
5 мм
12,5 кг.
6 мм
15 кг.
8 мм
20 кг.
10 мм
25 кг.
12 мм
30 кг.
15 мм
37,5 кг.
19 мм
47,5 кг.
 

Вага скла (а точніше його маса ) розраховується за формулою:

M ( кг ) = S ( м 2 ) * t ( мм ) * 2,5

М - маса скла або вироби у кілограмах
S - площа виробу у квадратних метрах
tтовщина скла в міліметрах
2,5 - коефіцієнт , що визначає вагу 1 м2 скла товщиною 1 мм